marzec 2020r.

Kochani pracownicy służby zdrowia, dziękując Wam za Wasze poświęcenie i walkę na pierwszej linii frontu w tych trudnych dla nas czasach, pragniemy otoczyć Was naszą modlitwą, dlatego razem z Wspólnota Słowo Życia -Taizé Toruń przygotowaliśmy akcję Duchowej Adopcji Medyka (DAM).

Adoptuj bądź zgłoś się jako medyk na stronie: https://dam.diecezja-torun.pl/

marzec 2020r.

#zostańSamarytaninem

W tych niełatwych czasach chcemy pomóc jak możemy, więc razem z Wspólnota Słowo Życia -Taizé Toruń oferujemy pomoc przy zrobieniu zakupów wszystkim potrzebującym, którzy nie mogą lub nie powinni wychodzić do sklepów.

Możemy działać na terenie Torunia i Grębocina, więc jeśli potrzebujesz pomocy lub znasz kogoś kto jej potrzebuje – odezwij się do nas! Szczegóły na plakacie.

16 i 17 grudnia 2019r.

Organizujemy zbiórkę żywności trwałej dla kilku rodzin z Grębocina i okolic znajdujących się w trudnej sytuacji. Chcemy zapewnić im godne Święta.

Żywność będziemy przyjmować:

– w poniedziałek 16 grudnia w salkach parafialnych przy Kościele pw. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie od 17.00 do 18.00

– we wtorek 17 grudnia od 17:00 do 19:00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22 w Toruniu

Bardzo dziękujemy za każdą pomoc!!

10 grudnia 2019r.

Kochani, bardzo dziękujemy Wam za okazaną pomoc. W mgnieniu oka zebraliśmy kwotę potrzebną na zakup kuchenki i wczoraj dostarczyliśmy ją do naszej potrzebującej.

Jeden pomocnik zakupił, drugi wniósł, trzeci podłączył, czwarty chętnie rozpakowywał i strzelał bąbelkami 😀😀😀
Dobrze mieć dobrych ludzi wokół siebie DZIĘKUJEMY 😘

3 grudnia 2019r.

Jedna z mieszkanek naszej parafii potrzebuje sprzętu niezbędnego w codziennym życiu. Postanowiliśmy jej pomóc i wspólnie z Wami uzbierać potrzebną kwotę na zakup takiej kuchenki.